Bazi Olsztynek

Materiał siewny

Materiał siewny

Sprawdzone nasiona w BAZI

wiecej

CENTRALA FIRMY – OLSZTYNEK

CENTRALA FIRMY – OLSZTYNEK

11-015 Olsztynek

Godziny otwarcia

ul. Mierkowska 4 Dzień powszedni: 7.00-16.00
Sobota: 7.00-13.00
tel./fax 89/519-16-14
tel./fax 89/519-28-14
e-mail: bazi@bazi.pl

DANE FIRMY:

NIP 739-020-35-12, REGON 004464179
KRS 0000006300, VIII Wydział KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie

 

DYREKTOR HANDLOWY
Bogdan Sadowski
tel./fax 89/519-38-01
tel. kom. 600-456-710
e-mail: bogdan@bazi.pl

 

DYREKTOR DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI
Adam Łukomski
tel./fax 89/519-38-01
e-mail: adam.lukomski@bazi.pl

 

Sklep, materiały budowlane, opał

Sklep, materiały budowlane, opał

Bogumiła Popek
Sebastian Szymański

tel. 89/519-28-14
fax 89/519-38-01
e-mail: sklep@bazi.pl

Doradcy terenowi Olsztynek

Doradcy terenowi Olsztynek

Adam Sulejewski
kom. 605-780-852
e-mail: asulejewski@bazi.pl

Patryk Wiśniewski
kom. 722-014-011
e-mail: patryk.wisniewski@bazi.pl

PUNKT HANDLOWY – ADAMKI

PUNKT HANDLOWY – ADAMKI

 

Adamki 43

Godziny otwarcia

87-645 Zbójno Dzień powszedni: 7.00-16.00
Sobota: 7:00-13.00
tel. 54/260-60-18
fax 54/280-10-25
e-mail: adamki@bazi.pl
Doradcy terenowi Adamki

Doradcy terenowi Adamki

Michał Kalinowski
kom. 607-509-683

Przemysław Krakowski
kom. 607-987-941

e-mail: adamki@bazi.pl

Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin

Roman Ostrowski
tel. 89/519-28-14 w. 16
kom. 600-456-711

e-mail: rostrowski@bazi.pl

Transport i spedycja

Transport i spedycja

DYREKTOR TRANSPORTU I SPEDYCJI
Adam Łukomski
tel./fax 89/519-38-01
e-mail: adam.lukomski@bazi.pl

 

Księgowość

Księgowość

Małgorzata Burzyńska
e-mail:
bazi@bazi.pl

Ewa Erimus
e-mail:
ewa.erimus@bazi.pl

tel. 89/519-16-14

Dział Ogród

Dział Ogród

Klaudia Gliwka
tel./fax 89/519-38-01
tel. kom. 609-040-455

e-mail: klaudia.gliwka@bazi.pl

Strona 1 z 41234

Żółta karłowatość jęczmienia

Żółta karłowatość jęczmienia Więcej

UWAGA!!! Nowe zagrożenie dla zbóż – choroby wirusowe!!!

Skład fabryczny wapna firmy Nordkalk w BAZI

Skład fabryczny wapna firmy Nordkalk w BAZI Więcej

Wapno nawozowe Solid Cal dostępne na miejscu w Olsztynku.

Materiał siewny

Materiał siewny Więcej

Sprawdzone nasiona w BAZI

Cegła elewacyjna Lode

Cegła elewacyjna Lode Więcej

Zachęcamy do zakupu cegły klinkierowej typ JANKA.

Copyright (C) bazi.pl realizacja: agraf.net.pl