Bazi Olsztynek

CENTRALA FIRMY – OLSZTYNEK

CENTRALA FIRMY – OLSZTYNEK

11-015 Olsztynek

Godziny otwarcia

ul. Mierkowska 4 Dzień powszedni: 7.00-16.00
Sobota: nieczynne
tel./fax 89/519-16-14
tel./fax 89/519-28-14
e-mail: bazi@bazi.pl

DANE FIRMY:

NIP 739-020-35-12, REGON 004464179
KRS 0000006300, VIII Wydział KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie

 

DYREKTOR HANDLOWY
Bogdan Sadowski
tel./fax 89/519-38-01
tel. kom. 600-456-710
e-mail: bogdan@bazi.pl

 

DYREKTOR DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI
Adam Łukomski
tel./fax 89/519-38-01
e-mail: adam.lukomski@bazi.pl

 

KIEROWNIK DZIAŁU BUDOWLANEGO
Dariusz Mikołajczyk
tel./fax 89/519-28-14
tel. kom. 607-753-620
e-mail: dariusz.mikolajczyk@bazi.pl

 

KIEROWNIK DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI
Emilia Zielińska
tel./fax 89/519-38-01
e-mail: emilia.zielinska@bazi.pl

 

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I INFORMATYKI
Tomasz Najmowicz
tel./fax 89/519-38-01
tel. kom. 697-611-331
e-mail: tomasz.najmowicz@bazi.pl
Sklep, materiały budowlane, opał

Sklep, materiały budowlane, opał

Bogumiła Popek
Sebastian Szymański

tel. 89/519-28-14
fax 89/519-38-01
e-mail: sklep@bazi.pl

Doradcy terenowi Olsztynek

Doradcy terenowi Olsztynek

Adam Sulejewski
kom. 605-780-852
e-mail: asulejewski@bazi.pl

PUNKT HANDLOWY – ADAMKI

PUNKT HANDLOWY – ADAMKI

 

Adamki 43

Godziny otwarcia

87-645 Zbójno Dzień powszedni: 7.00-16.00
Sobota: 7:00-13.00
tel. 54/260-60-18
fax 54/280-10-25
e-mail: adamki@bazi.pl
Doradcy terenowi Adamki

Doradcy terenowi Adamki

Michał Kalinowski
kom. 607-509-683

Przemysław Krakowski
kom. 607-987-941

e-mail: adamki@bazi.pl

Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin

Roman Ostrowski
tel. 89/519-28-14 w. 16
kom. 600-456-711

e-mail: rostrowski@bazi.pl

Transport i spedycja

Transport i spedycja

DYREKTOR TRANSPORTU I SPEDYCJI
Adam Łukomski
tel./fax 89/519-38-01
e-mail: adam.lukomski@bazi.pl

 

KIEROWNIK TRANSPORTU I SPEDYCJI
Emilia Zielińska
tel./fax 89/519-38-01
e-mail: emilia.zielinska@bazi.pl

Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu

Tomasz Najmowicz
tel./fax 89/519-38-01
tel. kom. 697-611-331

e-mail: tomasz.najmowicz@bazi.pl

Księgowość

Księgowość

Małgorzata Burzyńska
e-mail:
bazi@bazi.pl

Ewa Erimus
e-mail:
ewa.erimus@bazi.pl

tel. 89/519-16-14

DOPŁATY DO MATERIAŁU SIEWNEGO – 2014 r.

DOPŁATY DO MATERIAŁU SIEWNEGO – 2014 r.

Kup materiał siewny w BAZI a pomożemy Ci odzyskać z ARR od 100 do 500 zł/ha. wiecej

Strona 1 z 41234

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO Więcej

Tak, to bardzo trafne określenie kwasów humusowych.

FLORABACTER CALC

FLORABACTER CALC Więcej

Wapno nawozowe + węgiel organiczny

GRANUKAL 85

GRANUKAL 85 Więcej

DOSKONAŁY NAWÓZ!!! W SUPER CENIE!!!

WILDGRANIX

WILDGRANIX Więcej

ODSTRASZACZ ZWIERZĄT!!! 130 zł BRUTTO

Copyright (C) bazi.pl realizacja: agraf.net.pl