POLICE – „PROGNOZUJEMY DOBRY PLON”

POLICE – „PROGNOZUJEMY DOBRY PLON”

„Policka Farma”- Zostań mistrzem prowadzenia gospodarstwa rolnego!!! Konkurs trwa od 01 czerwca 2011 (godz. 9:00) do 31 sierpnia 2011 (godz. 9:00)

Celem konkursu jest osiągnięcie jak największego majątku, dzięki szybkiemu i trafnemu podejmowaniu decyzji dotyczących struktury zasiewów i doboru właściwych nawozów. Sprawdź w grze swoje umiejętności. Najlepsi uczestnicy zabawy, zdobywcy największego majątku, będą premiowani zestawami upominków firmowych Zakładów Chemicznych „POLICE” SA.

„Policka Farma” pozwala na prowadzenie wirtualnego gospodarstwa rolnego. Aby spróbować swoich sił w rolnictwie wystarczy podać swój unikalny Nick, adres e-mail oraz inne podstawowe dane identyfikujące.

O nagrody w postaci zestawów upominków z Z.Ch. „POLICE” SA można rywalizować do końca sierpnia 2011 roku. Laureaci będą wyłaniani co miesiąc, czyli na koniec czerwca, lipca i sierpnia br. Bardziej szczegółowe informacje  dotyczące zasad uczestnictwa w zabawie, wyłaniania i nagradzania laureatów znajdziecie państwo na stronie www.konkurs.polifoska.pl.

Oprócz zabawy na stronie dostępne są także praktyczne narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z nawożeniem. Na stronie można dokonać kalkulacji i analizy ceny czystego składnika dowolnego nawozu za pomocą wirtualnego kalkulatora, który ułatwi wybór nawozu o najkorzystniejszej cenie zakupu.

Powrót

GRANUKAL 85

GRANUKAL 85 Więcej

Niemiecka kreda granulowana. W SUPER CENIE!!!

Materiał siewny

Materiał siewny Więcej

Sprawdzone nasiona w BAZI

Cegła elewacyjna Lode

Cegła elewacyjna Lode Więcej

Zachęcamy do zakupu cegły klinkierowej typ JANKA.

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO Więcej

Tak, to bardzo trafne określenie kwasów humusowych.

Copyright (C) bazi.pl Polityka prywatności realizacja: agraf.net.pl