NAWOZY WARMIŃSKO-MAZURSKIE

NAWOZY WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Firma Handel Usługi BAZI już od ponad 2 dekad wspiera i służy doradztwem rolnikom. Od początku zaufanie i uznanie klientów było dla nas najważniejszym celem. Siedziba firmy znajduje się w Olsztynku w województwie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy bezpośrednim partnerem handlowym największych krajowych firm produkujących nawozy sztuczne, środki ochrony roślin i pasze takich jak:

Grupa Kapitałowa Azoty Tarnów (ZCh POLICE S.A, Azoty Tarnów, ZAK S.A.), ANWIL S.A., Luvena S.A., ZCh Siarkopol sp.z o.o., YARA, INTERMAG Sp. z o.o. oraz Provimi i Dolfos.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tak popularne wśród rolników produkty jak polifoska, canwil, saletrzak, lubofoska czy Yara Mila Complex ale również szeroki asortyment materiałów budowlanych i wykończeniowych a ponadto niezawodne maszyny i urządzenia rolnicze i ogrodnicze sprawdzonych i uznanych firm.

Swoje produkty i usługi kierujemy przede wszystkim do klientów, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale także na fachowej, kompleksowej obsłudze. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonale wykształconej kadrze zawsze otrzymacie Państwo u nas kompetentną informację i profesjonalną poradę.

W BAZI zawsze dobierzecie Państwo najodpowiedniejszy dla siebie towar!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Powrót

GRANUKAL 85

GRANUKAL 85 Więcej

Niemiecka kreda granulowana. W SUPER CENIE!!!

Materiał siewny

Materiał siewny Więcej

Sprawdzone nasiona w BAZI

Cegła elewacyjna Lode

Cegła elewacyjna Lode Więcej

Zachęcamy do zakupu cegły klinkierowej typ JANKA.

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO Więcej

Tak, to bardzo trafne określenie kwasów humusowych.

Copyright (C) bazi.pl Polityka prywatności realizacja: agraf.net.pl