BAZI B. K.Sadowscy spółka jawna

  • CENTRALA FIRMY – OLSZTYNEK

    11-015 Olsztynek

    Godziny otwarcia

    ul. Mierkowska 4 Dzień powszedni: 8.00-16.00
    Sobota: 8.00-13.00
    tel./fax 89/519-16-14
    tel./fax 89/519-28-14
    e-mail: bazi@bazi.pl
    
    

    DANE FIRMY:

    NIP 739-020-35-12, REGON 004464179
    KRS 0000006300, VIII Wydział KRS w Sądzie Rejonowym w Olsztynie

     

    DYREKTOR HANDLOWY
    Bogdan Sadowski
    tel./fax 89/519-38-01
    tel. kom. 600-456-710
    e-mail: bogdan@bazi.pl

     

    KIEROWNIK DZIAŁU MATERIAŁY BUDOWLANE
    Ireneusz Zajadlak
    tel./fax 89/519-38-01
    tel. kom. 691-692-737
    e-mail: irek@bazi.pl

     

    DYREKTOR DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI
    Pawel Neumuller
    tel./fax 89/519-38-01
    e-mail: transport@bazi.pl

     

  • Sklep, materiały budowlane, opał

    Bogumiła Popek
    Ireneusz Zajadlak

    tel. 89/519-28-14
    fax 89/519-38-01
    e-mail: sklep@bazi.pl

  • Doradcy terenowi Olsztynek

    Adam Sulejewski
    kom. 605-780-852
    e-mail: asulejewski@bazi.pl

    Dariusz Kurpiecki
    kom. 722-014-011
    e-mail: dariusz.kurpiecki@bazi.pl

  • PUNKT HANDLOWY – ADAMKI

     

    Adamki 43

    Godziny otwarcia

    87-645 Zbójno Dzień powszedni: 7.00-16.00
    Sobota: 7:00-12.00
    tel. 54/260-60-18
    fax 54/280-10-25
    e-mail: adamki@bazi.pl
  • Doradcy terenowi Adamki

    Michał Kalinowski
    kom. 607-509-683

    Przemysław Krakowski
    kom. 607-987-941

    e-mail: adamki@bazi.pl

  • Pasze i higiena zwierząt

    Olsztynek

    Dariusz Kurpiecki
    tel. kom. 722-014-011
    e-mail: dariusz.kurpiecki@bazi.pl

    Adamki

    Przemysław Krakowski
    tel. kom. 607-987-941
    e-mail: adamki@bazi.pl

  • Środki ochrony roślin

    Roman Ostrowski
    tel. 89/519-28-14 w. 16
    kom. 600-456-711

    e-mail: rostrowski@bazi.pl

  • Transport i spedycja

    DYREKTOR TRANSPORTU I SPEDYCJI
    Paweł Neumuller
    kom. 606-369-843
    tel./fax 89/519-38-01
    e-mail: transport@bazi.pl

     

     

  • Księgowość

    Małgorzata Burzyńska
    e-mail:
    bazi@bazi.pl

    Ewa Erimus
    e-mail:
    ewa.erimus@bazi.pl

    tel. 89/519-16-14

  • Dział Ogród

    Bogdan Sadowski
    tel./fax 89/519-38-01
    tel. kom. 600-456-710

    e-mail: bogdan@bazi.pl

Zapytaj

Komentarze i pytania są mile widziane.

Lokalizacja


Pokaz Bazi na wiekszej mapie

GRANUKAL 85

GRANUKAL 85 Więcej

Niemiecka kreda granulowana. W SUPER CENIE!!!

Skład fabryczny wapna firmy Nordkalk w BAZI

Skład fabryczny wapna firmy Nordkalk w BAZI Więcej

Wapno nawozowe Solid Cal dostępne na miejscu w Olsztynku.

Materiał siewny

Materiał siewny Więcej

Sprawdzone nasiona w BAZI

Cegła elewacyjna Lode

Cegła elewacyjna Lode Więcej

Zachęcamy do zakupu cegły klinkierowej typ JANKA.

Copyright (C) bazi.pl realizacja: agraf.net.pl