Azoty Tarnów S.A.

Azoty Tarnów S.A.

Bazi Olsztynek już blisko 20 lat jest partnerem handlowym firmy Azoty Tarnów, która stworzyła solidną i dynamicznie rozwijającą się Grupę Kapitałową Azoty Tarnów.


 

Należy on do  potentatów na rynku polskim  jak również posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć partnerów handlowych na świecie. Doskonała renoma jak również ponad 80 letnie doświadczenie w branży przyczyniło się do tego, iż nawozy wytwarzane przez Azoty Tarnów są marką rozpoznawalną na globalnym rynku produktów dla rolnictwa.

Wyroby Spółki są eksportowane na pięć kontynentów a ich wysoka jakość jest doceniana przez liczne międzynarodowe gremia czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Fabryka została założona w 1927 roku jako Państwowa Fabryka Związków Azotowych z inicjatywy prezydenta RP Ignacego Mościckiego. Trzy lata później nastąpiło uroczyste otwarcie Fabryki z udziałem władz państwowych – prezydenta RP Ignacego Mościckiego i premiera Kazimierza Bartla.

Podążając za wciąż rosnącymi potrzebami klientów firma Azoty Tarnów sukcesywnie wprowadza nowe nawozy produkowane według najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

W produkcji nawozów stosuje się dwa rodzaje granulacji. Nawozy typu standard produkuje się dzięki drobniejszej i zróżnicowanej granulacji grawitacyjnej, natomiast nawozy typu makro wytwarza się w wyniku jednolitej granulacji mechanicznej. Dzięki takiej technologii produkcji firma uzyskuje produkty charakteryzujące się najwyższą jakością, których stosowanie gwarantuje rolnikowi osiągnięcie doskonałych efektów plonotwórcze.

Firma oferuje nie tylko nawozy azotowe wysokiej jakości, ale również fachowe doradztwo, wsparcie informacyjne dla rolników i producentów żywności dot. dostępnych produktów nawozowych oraz ich zastosowań. Dzięki partnerskiej współpracy, tarnowska oferta jest zawsze indywidualną odpowiedzią na oczekiwania odbiorcy – dostosowaną do specyfiki produkcji gospodarstwa, wielkości areału, rodzaju stosowanych rozsiewaczy i aplikatorów nawozu oraz rodzaju uprawianych roślin.

W  asortymencie firmy Azoty Tarnów S.A. znajdują się nawozy:

 

 

Powrót

GRANUKAL 85

GRANUKAL 85 Więcej

Niemiecka kreda granulowana. W SUPER CENIE!!!

Materiał siewny

Materiał siewny Więcej

Sprawdzone nasiona w BAZI

Cegła elewacyjna Lode

Cegła elewacyjna Lode Więcej

Zachęcamy do zakupu cegły klinkierowej typ JANKA.

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO Więcej

Tak, to bardzo trafne określenie kwasów humusowych.

Copyright (C) bazi.pl Polityka prywatności realizacja: agraf.net.pl