Anwil Włocławek

Anwil Włocławek

 

Informacje o firmie

 

Firma Handel Usługi BAZI może się poszczycić ponad 20 letnią współpracą z producentem nawozów ANWIL S.A.

ANWIL S.A. należy do wiodących przedsiębiorstw w sektorze Wielkiej Syntezy Chemicznej w kraju. Jest znaczącym producentem nawozów azotowych (Saletra amonowa i Saletrzak – CANWIL). Pozycję na krajowych i międzynarodowych rynkach zawdzięcza przede wszystkim jakości swoich produktów. Nawozy wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami światowymi przy minimalizacji oddziaływania technologii produkcyjnych na środowisko.

Ponadto w ofercie firma posiada również specjalistyczne nawozy z makro i mikroelementami w postaci trwałych chelatów które produkowane są przez PPHU “Pro-Lab” Sp. z o. o.

Obecnie ANWIL S.A. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PKN ORLEN S.A. przy czym jej historia rozpoczęła się w 1966 roku kiedy to rząd polski podjął decyzję o budowie Zakładów Azotowych „Włocławek”.

Linie produkcyjne saletry amonowej, kwasu azotowego i amoniaku zostały uruchomione w latach 1971 – 1972.

W 2000 roku powstała linia do produkcji saletrzaku. która pozwoliła na pełniejsze wykorzystanie zdolności produkcyjnych części nawozowej firmy.

Od sierpnia 2004 roku ANWIL S.A. należy do European Fertilizer Manufacturers Association (EFMA). Od marca 2008 – jest uczestnikiem Programu Product Stewardship (Opieka nad Produktem). Program ten zobowiązuje producenta do podjęcia działań mających na celu zapewnienie, że produkowane nawozy i wszelkie surowce, materiały pomocnicze i półprodukty są przetwarzane, transportowane, magazynowane, rozprowadzane i stosowane w sposób nieszkodliwy dla zdrowia i bezpieczeństwa człowieka oraz środowiska naturalnego.

Oferowane przez ANWIL SA nawozy azotowe  posiadają certyfikat najwyższej jakości Q nadany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

 

Przeczytaj o wytwarzanych produktach:

 

Przeczytaj o nawozach wieloskładnikowych:

Powrót

GRANUKAL 85

GRANUKAL 85 Więcej

Niemiecka kreda granulowana. W SUPER CENIE!!!

Materiał siewny

Materiał siewny Więcej

Sprawdzone nasiona w BAZI

Cegła elewacyjna Lode

Cegła elewacyjna Lode Więcej

Zachęcamy do zakupu cegły klinkierowej typ JANKA.

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO

Kwas Humusowy – CZARNE ZŁOTO Więcej

Tak, to bardzo trafne określenie kwasów humusowych.

Copyright (C) bazi.pl Polityka prywatności realizacja: agraf.net.pl